Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Helldorado Návod

 

http://helldorado.wbl.sk/header.jpg

Helldorado Conspiracy Návod:


Tento návod je približne mojím postupom ktorý by vám mal pomôcť pri hre:
1.1 misia:
V úvode hry na vás čaká veľa prekážok. Musíte sa dostať cez húfu ozbrojených banditov. V hre si môžete na úvod preskúšať troch hrdinov,avšak najlepšie je keď použijete Hawkyho aby ste nevzbudili pozornosť. S ním sa dostaňte pomocou pomalých pohybov k jeho lučišníckej výzbroje. Potom pomocou Hawkyho a jeho luku odstránte banditu neďaleko vás. Teraz sa vám do parády hodí Sam. S ním sa dostaňte k dynamitom a hoďte ho priamo do stredu nepriatelskej svorky a tým rozmetáte všetkých banditov nablízku. Potom si od všetkých zozbierajte muníciu aby jej bolo dosť. Ďalej však v misii netreba používať taktické súboje, jednoducho stačí aby ste sa dostali k súperovy a buď ho niečím zabavili, prilákali na rôzne nástrahy alebo ho len odbachly. Postupom keď sa vám podarí vypratať celý sektor k zadnej chalupe (na obrázku) pri koľajniciach jednoducho máte splnený quest.


1.2 misia:
Prvá časť
Ocitnete sa v krčme pri stanici kde máte za cieľ pozbierať fľaštičky od whisky. Najlepšie bude keď opijete všetkých vojakov v krčme pretože sa vám to bude hodiť na uľahčenie misie. Cieľ je však iný, whisky musíte použiť na mechanika. Vy mu ich podhadzujte pod jeho mľandravé nohy whisky a tým ho opijete. Potom ho prenasledujte kam zamieri. Potom sa spustí ukážka.

 
Druhá časť:
Jednotlivé objekty sú zobrazené na obrázku
Objekt:       Využi         Postup
A (Sanchez) K prvému vojínovi pristupujte čupac k nemu ak je vám otočený chrptom a jednou ranou ho odrovnajte.Potom jeho telo preneste do oblasti kde ste sa skrývali na začiatku.A nezabudnite na Sama,pomocou neho zaviažete protivníkovi ruky.
D (Sanchez) Tu je jeden vojak ktorý sa pohybuje najlepšie by bolo keby ste ho prilákali a schovali sa pri rohu kricej zony.Potom na neho len vybehnete a jednu mu tresnete.A nezabúdajte telo dostať čo najďalej od ostatných a zviažte ho.
Cieľ: Odrovnať vyšie postavených strážníkov čiže Objekty A,D
B (Sanchez) Dostaňte sa za roh domu kde na druhom je protivník potom v rýchlosti udrite.Telo practe preč a zviažte
C (Sanchez) Objekt sa pohybuje a najlepšie je keď sa mu dostanete za chrbát ,počupky k nemu,ranou ho odrovnáte.
F (Sanchez) Postupujte pomaly a sejmite ho alebo mu podhodte pod do cesty jednu zo Sanchezových špecialít.
Cieľ: Dostanťe sa do krčmi a zoberte si náboje a dynamit za pomoci Sama.Ak ste v misii predtým poopíjali vojakov v krčme tak máte o prácu menej.
E (Sam)     Keď sa dostane protivník k múru počupky sa k nemu dostante s bachnite mu.Nezabúdajte na zavezovanie.Jeho telo preneste pomocou Sancheza za domy.
G (Sanchez,Sam) Najlepšie buď keď si ich polahky obídete aj tak by vám nemali zavadzať.
H (sam) Objekt sa otáča z každú chvýlu na dve strany keď sa vám otočí čelom vzad tak knemu potichu pristupte a buchnite ho.
J (Sanchez) na blízu máte kameň tak  sa dostante poň aby vás nezbadal 1 z tých 2.Jednou ranou do jedného sa mi podarilo odrovnať obydoch.
K (Sanchez) Pomaly počupky a rana.
L (Sam) V malom dobytkovom priestranstve je posledný bandyta toho sejmite Samom.
M (Sanchez) Pomaly počupky a rana.
N (Sanchez) Kameňom odrovnajte súpera potom jeho telo odvlečte čo najďalej a potom ho spútajte.Spútavajte všetkých omráčených.
O (Sanchez) Vylakajte tohto vojaka tým že vás spozoruje.Ale nie tak aby po vás začal hneď strielať.keď vás spozoruje približne ja oranžovej farbe utekajte on sa začne prikrádať smerom k vám zabehnite na bok kde končí mapa a z bohu doňho hoďte kameň.
P (Sanchez,Sam) Odovnajte týchto dvoch pomocou "časovej akcie" potom už len odkliknete a sledujete ako Sancher vráža jednému z objektov a súčastne aj Sam druhému.Načasujte si to tak aby boli Sam a Pablo od seba dostatočne ďaleko a aby v rovnakom čase vykonávali úder.
Cieľ: (Sam) Položíte dinamit na vyznačené miesto a už len strelíte.Potom
utekajte kúsok naspäť aby si vás niekto nevšimol.A méte misiu hotovú.


1.3 misia:
- Sledujte kam sa protivník(bod A) díva.Keď sa začne jeho slednovanosť od vám odvracať(pôjde z prava do ľava)začnite k nemu kráčať tak aby vás nepočul až pokým mu jednu nevrazíte.Potom pokračujte do vozňa.Odtial potichu a isto prejdite do druhého vozňa.
- Dávajte si pozor na chlapíka ktorý je otočený k vám(bod B).V druhom vozni sa prechádza jeden z banditov toho odrovnáte jednoducho(bod C).Keď bude otočený priplížite sa k nemu a natiahnete mu jednu.
- Ďalej musíte pokračovať ďalej až na konec vozňa a otovríte si dvere von,tu indián automaticky odtočí ručnú brzdu.
- Choďte s Hawkym do jedného z kupé a lahnite si, aby si vás nikto nevšimol.

K prvému obrázku:
-Protivníka(C) odrovnáte jednoducho, pomaly sa k nemu prikrádajte keď bude na danom mieste a jednu mu natiahnite,telo schovajte kde je Sam a ním ho aj zviažte.Taktiež telo môžete schovať na bod vyznačený na mape ako 44.
-Aby ste získali kamene ktoré sa vám budú hodiť v ďalšej časti misie,Musíte o drovnať protivníka (A).,Protivník (B) vás nemusí zaujímať pretože vám bude neustále otočený chrbtom a jeho smerom nepôjdete.Takže si na pravo obrazovky zapnite oko a kliknite ním na toho mužíka označemého ako (C).A sledujte kam sa díva aby ste vedeli kam presne máte dať tú Tequilu.Ja som ju umiestnil na vyznačenom
 bode 33 a potom som išiel naspäť.Chlapík(A) ju spozoruje a začne kráčať k nej.Vy sa pomalyčky k nemu prikrádajte tak aby daný protivník(A) si tú tequilu nestihol zobrať.Trvá to dlho kým ju vlastne dvihne zo zeme takže máte čas na to aby ste ho pomaly omráčili.Telo zviažte Samom,Sanchezom si poberte kamene a tú tequilu ktorú ste vtedy položili,pretože sa vám ešte bude hodiť.

K druhému obrázku:
-Protivníka (A) odrovnajte tak že sa za neho priplížite so Sanchezom a buchnete ho.Telo zviažte Samom a Sanchezom schovajte tam kde stojí Sam.
-Na obrázku je červenou farbou vyznačený bod X.Tam musíte položiť Tequilu Sanchezom tak aby na ňu Protivník (C)davidel.Takže si na pravo obrazky zapnite oko a kliknite ním na toho mužíka označemého ako (C).A sledujte kam sa díva aby ste vedeli kam presne máte dať tú Tequilu.Pozor aby vásnezpozoroval. Potom sa vráťte späť.Dávajte si pozor aby si vás muži (B) nevšimli.Teraz už len sledujte ako protivník (C) spozoruje tequilu,príde si po ňu a nakoniec sa znej tak opije až stratí vedomie a odpadne.
-Ďalej sa zamerajte na dvoch protivníkov ľavo hore (E).Dostante svojich dvoch hrdinov na bod 22.Na odstránenie oboch som použil plánovanú akciu,ktorú si zapnete v pravo dole  s obrázkom ceruzky..Tam si môžete nastaviť oboch hrdinov čo majú v rovnakom momente urobiť.Takže máte hrdinov na bode 22 a nastavíte si postavy aby boli prikrčené.Spustíte si mod plánovanej akcie a nastavite si aby Sanchez udrel muža z bodu E a nastavíte si aj Sama aby zas mal za úlohu udreť toho druhého muža z bodu E.Akciu ste tak poviedac doplanovali, teraz ju musite spustiť v pravom dolnom rohu a sledujte či sa vám vydarila.Ak sa nevidarí  a vám sa stane že by Sanchéz udrel protivníka skôr ako Sam alebo naopak a tým by mal protívník šancu strieľať, tak si jedného z hrdinov pred plánovaním akcie jednoducho posunte blyžšie alebo ďalej k protivníkovi aby táto akcia a úder do protivníkov od obchoch prebehol v rovnakom čase.
-Nakoniec vám zostal chlapík(D) ktorého už jednoducho odstránite tým že ho omráčite zozadu.Telá zviažte a pokračujte ďalej.-Na obrázku sú vyznačení protivníci ako bod(A).Tých odrovnáte jednoducho.Stačí vám sa priplaziť so Samom na bod 55 a položiť tam plechovicu.Týto desperáti si vás vôbec nevšimnú takže máte času kolko len chcete.
(Nasledujúci obrázok vám priblíži túto akciu)
Následne sa vzdialte plazením.Namierte na plechovicu a strelte do nej až vtedy ak protivník(B), ktorý chodí z hora nadol, bude až dole,kde je vyznačený
(B),aby nepočul explóziu.Telá zviažte.
-Protivníka(B) odrovnáte tým že doňho hodíte trebárs kameň alebo ho omráčite zozadu,
Urobte tak,keď príde protivník(B) k bodu X4,aby jeho telo nikto nespozoroval z dola.

K obrázku jedna:
-Približne na bod 33 položte wisky.Maly by ste ich mať ešte dosť takže aj tie ďalšie sa dajú využiť.Všimnite si teraz vyznačených mužov písmenami
A,B,C.Sú to teda celkom traja vojaci čo vás môžu z pozície 33 ohrozovať.Aby si vás muži nevšimli musíte zapnúť oko v pravo dole a kliknúť na muža(B) a sledujte kam sa díva.Keď bude jeho pozornosť odvrátená od bodu
33 a muž(A) bude akurát kráčať smerom k vlaku a postojí tam,rýchlo položte tú tequilu na
tento bod 33 a utekajte preč .
-Po správnom umiestnení tejto tequily by si naši protivníci A,B,C všimli túto tequilu prišiel by k nej každý z nich,lenže
tequila je len jedna a oni sú traja.Zvíťazí ten najlepší,ktorý sa potom opije pokým neodpadne.Telá týchto protivníkov ktorý dostali rany zoberte dozadu a
zviažte ich.Tretí z nich,opilec odpadne zhruba pri svojich vojakoch ale je to jedno pretože si ho nikto nebude všímať.

K obrázku dva:
-Protivníka(A) odstránite tým že na bod 33 položíte tequilu Sanchezom, keď sa protivník(A) nebude dívať smerom na bod 33.Následne sa presunete na bod
55,kde si počkáte na protivníka(A).(Ďalší priebeh akcie na ďalšom obrázku)

 
Obrázok jedna:
-Pomaly kráčajte k súperovi(B) pri ohrade a omráčte ho.
-Telo zviažte a  pre isto ho môžete zobrať dozadu.
-Pomaly kráčajte k súperovi(A) a omráčte ho.
-Telo zoberte dozadu a zviažte.

Obrázok dva:
-Protivníkov A a B odstránite tak že výjdete na strechu a odtial hodíte kameň do jedného z nich a ďalši kameň do toho druhého.To isté spravíte protivníkovi D a E.Tých nikto neuvidí.Potom zídete dole a natiahnete protivníkovi C.


Obrázok jedna:
-Protivníka(B) odrovnáte tak že mu natiahne pokial súper(A) pôjde z dolnej obrazovky hore.Tým myslí že keď bude takto jak je, vy by ste už mali omráčiť (B) a zobrať jeho telo niekde dozadu aby si ho nevšimol.
-Protivníka(A) odrovnáte tým že približne z pozície 22 doňho hodíte kameň keď bude približne na bode X4 a nebude sa dívať na vás.

Obrázok dva:
- Jednoduché a účinné.Stáči si naplánovať akciu nasledovne: Sanchez hodí kameň do protivníka (A) a tým omráči aj muža (C).O toho tretieho (B) sa postará Sam plánovanou akciou plížením a úderom.Postavy by ste si maly nastaviť vo vzdialenosti ako ich mám ja.Ak vám akcia neprebehne podla plánov tak si posuňte Sama blyžšie alebo ďalej k súperovi aby pl.akcia prebehla v rovnakom čase pre oboch hrdinov,lebo sa stáva že jeden zasiahne skôr ako druhý a ten neomráčený protivník stihne konať.


- Na záver tu je posledný protivník(A).Prikrádaním choďte von z vozňa približne na bod  11.A odtial šprintujte do mašiny v predu. Tam musíte ísť so
všetkými tromi a už ste misiu prešli.Síce si vás protivník(A) všimne,ale je to jedno lebo nestihne zabrániť vášmu úspešnému prejdeniu tejto misie.


2.1 misia:
l
TOPlist